Studio Projektowe TETRAHEDRON powstało w Gdyni w 2009 r. jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie sferą design'u, umownie określaną jako life-style.


Ważnym elementem naszej aktywności jest trendhunting - proces nieustannego aktualizowania, analizowania i prognozowania trendów stylistycznych. Strategia systematycznego porządkowania wiedzy z wielu obszarów wzornictwa, sztuki, mody i pop-kultury pozwala nam odważnie wykraczać poza schemat wyłącznie funkcjonalnej konieczności w projektowaniu przedmiotów codziennego i niecodziennego użytku.  


Mimo, że prototypy, jednostkowe obiekty i limitowane serie, sygnowane marką TETRAHEDRON projektujemy i tworzymy w oparciu o racjonalne, współczesne technologie przemysłowe, to jednak ich znakiem rozpoznawczym jest ręczny, rzemieślniczy finishing. Pozwala on nadawać naszym produktom cechy unikatowej estetyki sztuk użytkowych, przy jednoczesnym zachowaniu powtarzalnej, najwyższej jakości wykonania każdego egzemplarza. Autorskie kolekcje są w całości produkowane w Polsce w ścisłej współpracy z wybranymi pracowniami o potwierdzonej wiarygodności i najwyższych kwalifikacjach.


TETRAHEDRON to także wyjątkowa bryła geometryczna - czworobok foremny o podstawie trójkąta, w której idealnie wyważone proporcje i trójwymiarowa symetria kontrastują z wyostrzonym wizerunkiem.

Chcielibyśmy żeby tak były postrzegane również nasze produkty.

 

 

designCopyright 2009 TETRAHEDRON
Virtual Services - strony internetowe